סיור ברצלונה

מה לא נאמר על ברצלונה? כמה מילים נשפכו כמו יין טוב לתאר ולספר אודות העיר המופלאה ועדיין, תמיד יש עוד. עוד מה לראות, עוד היסטוריה, ארכיאולוגיה, עוד אוכל טוב ויין ובעיקר עוד ברצלונה.

טיול בברצלונה הוא מיוחד במינו ואהוב מאד על לקוחותינו. זהו טיול מלא בצבעים וחוויות עוצמתיות שכן, בטיול הזה, אנו פוסעים בזמן ממש, עוברים דרך מבנים הסטורים וארכיאולוגים יפהפיים, מוזיאונים, כנסיות גותיות אדירות מימדים, שווקים שונים של אוכל, בגדים, יצירות אמנות ועדיין לא הזכרנו את החופים הזהובים אליהם נושקת העיר, מסעדות הרחוב, הטאפאסים המפורסמים והיין המשובח.

ברצלונה היא עיר אמיתית לכל אחד אשר מחפש טיול מיוחד, כזה שישאיר אחריו זיכרונות בלתי נשכחים וכך אנו מטיילים בגידן תיירות ויוצרים עבורכם את החוויות ואת הקסם שנשאר לשנים רבות. גידן תיירות מטיילת בברצלונה מזה שנים ומכירה את התרבות מקרוב ממש, שכן, מדריכי הטיולים שלנו, הינם ישראלים אשר גרים בברצלונה באופן קבוע ומכירים כל סמטה, אתר, רחוב אפשרי, כמו גם, את המקומיים בעיר, אשר משדרגים את החוויה עוד יותר, שכן, בזכות הקשרים אשר נוצרו בין המדריכים של גידן תיירות, לבין המקומיים, הטיולים שלנו, אינם טיולים של “תיירים רגילים” אלא מתובלים בחיים המקומיים והאותנטיים. אז עכשיו אפשר להציג בפניכם טעימה קטנה מהעיר ולקחת אתכם לסיור מדגמי, בין המילים, בעיר המיוחדת- ברצלונה.

הוי ברצלונה ברצלונה….. שר זוהר ארגוב בזמנו וסלסוליו מתנגנים עד היום ומחברים אותנו למקומות, לריחות, לאוויר הים תיכוני והיישר לשדרת las ramblas (רמבלס) המפורסמת והמתויירת מאד ובה גם נמצא שוק האוכל הססגוני, המפורסם Mercat de la Boqueria (לה בוקריה).

שדרת הרמבלס היא אולי המקום המפורסם ביותר בברצלונה ואורכה כקילומטר ורבע- מכיכר קטלוניה ועד לפסל קולומבוס, אשר נמצא באזור הנמל ובה מתקיימים כל האירועים והחגיגות הנחשבות.

בשדרה נמצאות חנויות שונות , מסעדות וסוחרים גודשים אותה לרוב בסחורות שונות, בעלי חיים, פרחים ועציצים אשר מוסיפים צבעוניות וריחות נפלאים לאווירה.

ברצלונה והקשר היהודי.

יהדות ספרד בכלל ויהדות ברצלונה בפרט, שזורות  גם הן בטיולים של גידן תיירות, שכן, בברצלונה קהילה יהודית המונה כ- 6000 איש וההיסטוריה היהודית מהווה חלק נכבד ומרכזי בהיסטוריה של ברצלונה, עוד מתקופת ימי הביניים ועד לגירוש ספרד. עם השנים, עלה מספרם של התיירים והמטיילים היהודים אשר מבקשים טיול “יהודי”, טיול המשלב מסורת והיסטוריה יהודית ואנו בגידן תיירות מטיילים באתרים ייחודיים ליהדות וברובע היהודי, המסמלים את הקשר ההיסטורי שלנו, לברצלונה.

ממשיכים לטייל.

אחד המקומות המיוחדים, היפים והמרכזיים בעיר העתיקה ברצלונה הוא הרובע הגותי, אשר משתרע בין שדרת לה רמבלה ורחוב ויה לייטאנה, ומהים התיכון לרחוב רונדה דה סנט פרה. הרובע הגותי הוא הרובע העתיק ביותר בברצלונה ונבנה עוד בתקופת ימי הביניים.

אז מה אפשר לראות ברובע הגותי? את כנסיית סנטה מריה דל מאר, מוזיאון פיקאסו, מקדש אוגוסטוס, מוזיאון מרה, סינגוגה מיור- ביהכ”ס משוחזר מימי הביניים , בית העירייה, בזיליקת לה מרצה ועוד.

נושמים אוויר בפארק גואל, הידוע גם כפארק גאודי. זהו פארק שאי אפשר להתעלם ממנו או להיות אדישים כאשר פוסעים בשביליו עמוסי יצירות הפסיפס הצבעוניות והנוף….איזה נוף!!! הפארק מלא ביצירותיו הייחודיות של האמן והאדריכל- גאודי, ואחת מהבולטות שבהן היא הסגרדה פמיליה- היא כנסיית המשפחה, לעמוד מולה ולהתפעל.

 

גומרים אוכלים 🙂

אצלנו בגידן תיירות אומרים, כי כדי ליהנות מטיול אמיתי ומחוויית המקומיים, מומלץ לאכול במקומות ומסעדות שהמקומיים סועדים בהן ומה יותר מקומי מטאפסים ויין בברצלונה?!? לכן, דאגנו לשלב בסיורים שלנו את המסעדות הכי טובות שיש בעיר, מסעדות מקומיות, קטלאניות, המגישות טאפאסים מטריפים בטעמם ואוכל שמרגש את החך, שלבו עם כוס יין משובח ואפילו עוד כוס אחת ועל כל אלו מנצחת להקה מקומית, עם מוסיקה חיה והנה לכם, חוויה קולינרית מקומית, שלא כל אחד זוכה לה.

אז מה היה לנו?

גידן תיירות, מעניקה ללקוחותיה חוויה אולטימטיבית מלאה, כשעליה מנצחים צוות המדריכים הישראלים שלנו, אשר גרים באופן קבוע בברצלונה ומטבלים את הסיורים בקורטוב של מקומיות. צוותי ההדרכה שלנו מנוסים מאד ומקצועיים ומשלבים את הסיורים בסיפורים ואנשים המעניקים לטיולים ערך וטעם נוספים ואם מעוניינים בכך, ניתן לבנות טיול מותאם עפ”י בקשתכם.

כך היה לנו טיול קסום ומרתק, מלא בחוויות וניחוחות, עמוס בהפתעות, מוסיקה, אמנות אוכל טוב ומשובח. מה צריך יותר???

סיורים נוספים

סיור יקבים וטעימות יין

סיור יקבים וטעימות יין אחד הסיורים המבוקשים שלנו, הוא סיור יקבים וטעימות היין. להיות בברצלונה ולא לערוך סיור שכזה, שווה כמעט לפשע, לא פחות! הרי

קרא עוד »

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

© כל הזכויות שמורות לחברת גידן

Call Now Button