מלונות בברצלונה

בחירת מלון מוצלח היא מלאכה עדינה ומחושבת. מלבד הפרטים הטריוויאלים כגון מיקומו של המלון ועלות השהות בו, חשוב לאתר מראש ביקורות של תיירים אשר השתכנו באותו מלון בעבר. ביקורות אלו עשויות לסייע באופן משמעותי בבחירת המלון ולהכריע את הכף בבחירה במלון זה או אחר.

מלון או פאראדור?

בחירת מלונות בספרד היא תהליך מורכב עוד יותר, שכן מלבד למבחר המלונות הרגילים שמציעה כל ארץ, מציעה ספרד גם מלונות ייחודיים בשם פאראדורים. הפאראדורים הם אתרים ומקומות עתיקים והיסטוריים – ארמונות, מצודות, טירות ועוד – אשר הוסבו לתפקד כמלונות ופזורים לכל אורכה ורוחבה של ספרד. פאראדורים מומלצים במיוחד שוכנים בטולדו, בארקוס דה לה פרונטרה וברונדה, כולם מהווים חווייה תיירותית ייחודית ומעניינת, אם כי לא זולה.

לתיירים אשר מעדיפים את הפינוק של מלון קלאסי, מציעה ספרד מגוון רחב של אפשרויות לינה ולכל תקציב. למטיילים במדריד לרוב חשוב שהמלון ישכון בקרבת אתרי הבילוי הרבים בעיר. מלון ריץ בעיר נחשב כאחד המלונות המפוארים והיקרים ביותר בספרד. מלון טריפ וושינגטון יתאים לבעלי תקציב סולידי יותר, והוא שוכן ברחוב הראשי של מדריד.

מלונות בברצלונה | גידן

המיקום קובע

ברצלונה, עיר האמנויות והארכיטקטורה של ספרד, מציעה גם היא מבחר אפשרויות לינה בעיר ולכל תקציב. היות והעיר משובצת כולה באתרים שהם בגדר חובה, מומלץ מאד לבחור במלון אשר נמצא במרכזה ומאפשר גישה נוחה לכל חלקי העיר ואף מחוצה לה. מלונות בברצלונה ממוקמים לרוב בקרבת אתרים היסטוריים כגון כיכר קטלוניה והרמבלה. מלון קורטז, למשל, ממוקם ממש במרכז העיר. כך גם מלון ריאלטו הפופולרי והאהוב.

תיירים המבקרים בברצלונה ממשיכים פעמים רבות גם לקוסטה ברווה היפה, על מנת ליהנות מטיולים בטבע ומחופי הרחצה המפורסמים שלה. מלון בקוסטה ברווה יכול להיות ממוקם במקום מרכזי באחת מעיירות קוסטה ברווה, או לחלופין קרוב יותר לאחד מחופי הרחצה. מלון מונטאמר, למשל, נחשב למלון מוצלח מאד והוא ממוקם בסמוך לחוף של פינדה דה מאר. לעומתו, מלון רויאל ביץ’ ממוקם במרכז העיירה יורט דל מאר ומאפשר גישה נוחה לכל איזוריה והאטרקציות שהיא מציעה.

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

© כל הזכויות שמורות לחברת גידן

האתר נבנה ע”י חברת קורנגה
Call Now Button