נופש בספרד

ספרד היא ארץ בעלת עושר תרבותי והיסטורי בל יתואר. המדינה, אשר שוכנת בדרום-מערב אירופה, עברה במרוצת ההיסטוריה תחת שלטונות מוסלמים ונוצריים והתהדרה לתקופות ממושכות בקהילות יהודיות חשובות ומשפיעות הן על התרבות האירופית והן על זו היהודית. טיול בספרד תמיד יכלול היכרות מעמיקה עם התרבויות הרבות שחלחלו אליה במשך ההיסטוריה, עם הפאן האמנותי והארכיטקטוני שלה ועם המנהגים המקומיים הייחודיים לה.

מדריד – בירת הבילויים והספורט

עיר הבירה של ספרד, מדריד, מציעה לנופש בה חוויה עירונית עשירה של בתי קפה, מסעדות, כיכרות, חנויות אופנה, מוזיאונים וקתדרלות נוצריות מרשימות. טיול בבירה הספרדית לא פוסח על מוזיאון ריניה סופיה לאומנות, ארמון המלוכה או הגנים הבוטניים. חובבי ספורט מושבעים ישמחו לבקר באצטדיון סנטיגו ברנבאו, מגרשה הביתי של קבוצת הכדורגל האהובה ריאל מדריד.

ברצלונה – מתחברים לצד היצירתי

עיר חשובה נוספת היא ברצלונה, עיר הבירה של חבל קטלוניה והעיר השנייה בגודלה בספרד. ברצלונה היא האחות האמנותית והיצירתית של מדריד, בה חיו ופעלו לאורך השנים אמנים חשובים כגון פיקאסו ודאלי. נופש בברצלונה כמוהו כמסע פלאות קסום, שכן העיר וסביבתה משובצות במבנים ארכיטקטוניים מיוחדים פרי יצירתו של האדריכל הקטלוני המפורסם גאודי. אטרקציות מומלצות בברצלונה הן מזרקת הקסם, הרובע הגותי והר היהודים – המונז’ואיק. ברצלונה מספקת גם היא עדנה גדולה לחובבי הכדורגל, שמוזמנים לבקר באצטדיון של קבוצתה הביתית, הלוא הוא הקאמפ נואו.

המטייל בספרד לא יכול לפספס את הקסם האורבני הרב שעולה מרחובות עריה ועיירותיה. עם זאת, נופש בספרד אינו מסתיים אך ורק בביקור בכיכרות, מוזיאונים או טירות. ספרד מציעה למטיילים בה גם חופי רחצה זהובים ומרהיבים כגון אלה שפזורים לאורך חופיה של קוסטה בראווה אשר גם היא בקטלוניה. עובדה זו הופכת את ספרד לאטרקציה תיירותית גם לאלה שמחפשים מקום מושלם לרביצה רגועה על החוף ולא יותר מזה.

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

© כל הזכויות שמורות לחברת גידן

האתר נבנה ע”י חברת קורנגה
Call Now Button