לקוחות מספרים

רעות לוי
רעות לוי
הכי חשוב לא לשכוח להגיד תודה 🙂 תודה על הטיול הנפלא שהעביר רועי באופן מקצועי ביום שישי. נהננו מאוד. על הארגון של כל הצוות מהרגע שנחתנו בברצלונה ועד החזרה. תודה רבה 🙂
לחברת גידן שלום
לחברת גידן שלום
חזרנו אמש מברצלונה בתי ואני וברצוני לומר לכם שאני מאוד מאוד מרוצה מכם א. מהשרות הנפלא שקיבלתי מסיוון שקבלה ממני את ההזמנה ונתנה מידה. ב. מרועי המדריך המקסים שלקח אותנו לג'ירונה ופיגארס ונתן הדרכה מושלמת, לא נח לאורך כל הנסיעה והעשיר אותנו בידע ובקוריוזים ועשה זאת בחן רב וגרם לנו להקשיב בעניין, היום שבילינו איתו עשה לנו את הטיול, קסם של בחור וקסם של מדריך מקצועי. קיבלתי רושם שחברתכם היא חברה רצינית ומכובדת שעושה עבודה מצויינת.
נחום ויפה לוי
נחום ויפה לוי
מר דביר הנכבד, ביום שישי 23.05.15, הגענו לביקור בברצלונה ושמחנו לפגוש את יונת בשדה התעופה ובזכותה, התוודענו לחברתכם וגם השתמשנו בהסעה שלכם לבית המלון. בהמשך לקחנו שלושה טיולים בהדרכתכם של אלדד ורועי וגילינו מדריכים מקסימים וברמה שהנעימו לנו את השהיה בברצלונה והוסיפו רבות מהידע שלהם על המקומות בהם ביקרנו. בשל קוצר הזמן, לא יכולנו לנצל טיולים נוספים. אתם יכולים להיות גאים בסגל הנציגים שלכם ואשמח מאוד להמליץ בפני סוכנות הנסיעות שלנו על הפניית לקוחות אליכם וגם לחברי להשתמש בשירותיכם הטובים, כל הכבוד והעבר בבקשה את הערכתי לאנשיך תודה מראש והמשיכו להנעים הביקורים בעיר יפה זו, לישראלים אחרים שיגיעו.

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

© כל הזכויות שמורות לחברת גידן

Call Now Button