אודותינו

אודותינו

שלום לכם וברוכים הבאים לאתר הבית החדש של חברת גידן.
בטרם נטייל אתכם ברחבי ספרד וקטלוניה הקסומות, הרשו לנו להציג את עצמנו, אחרי הכל, אנו יוצאים לטייל יחדיו 🙂

מי אנחנו?

רחלי ושמוליק לוי. נעים מאד.
בעלים ומנהלי חברת התיירות, גידן, מזה 18 שנה, אנו מתמחים בתחום הסיורים המודרכים בספרד וקטלוניה- בעברית.

שמוליק, כעובד אל על במשך 27 שנה ולאחר מכן בחברת התעופה viva air הספרדית, נחשף לאווירה הספרדית מטובלת ב”ימתיכונית” לאורך השנים והדביק בחיידק גם את רחלי, אשתו. “היכרותנו עם תחום התיירות בספרד”, כך מספרים השניים, “ואהבתינו העזה לריחות, לטעמים ולצבעים כמו גם לשפה ולאווירה הקסומה, הביאו אותנו, לאחר שנים של עיסוקים שונים, להחלטה עסקית משולבת באהבה- להביא ולחבר את התיירים הישראלים המגיעים לאזורים אלו, אל התחושות המדהימות הללו ולהעביר להם חוויה בלתי נשכחת וזיכרונות קסומים לשנים רבות.”

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

מדוע לבחור דווקא בנו?

מתוך אותה האהבה לספרד וקטלוניה, החלטנו להתמחות בתחום הסיורים בעברית, וכיום אנו מעבירים כאלו ברחבי הערים השונות, כמו מדריד, ברצלונה, קוסטה בראווה ועוד ערים נוספות ועל מנת לספק ללקוחותינו את החוויה השלמה, אנו מעסיקים מדריכים ישראלים אשר חיים בספרד באופן קבוע ובשל כך, מכירים אותה, על שלל פינותיה הרומנטיות, סמטאותיה הצבעוניות והאוכל המשובח.

החיים בספרד והכרות יומיומית עם התושבים, מאפשרים למדריכים שלנו, לשלב בסיורים סיפורים היסטוריים אותנטיים ומפגשים עם דמויות מוכרות שמתבלות את האווירה המיוחדת ומאפשרת למטיילים ליהנות מכל רגע ורגע.

והשירות?

רחלי ושמוליק לוי מאמינים כי, כשם שהיו רוצים לקבל שירות איכותי ובלתי מתפשר, בבואם לקבל שירות מספק/חברה כזו או אחרת, כך יש לנהל את גידן ולכן, שמים לנגד עיניהם ולנגד כלל העובדים בחברה, מאלו המקבלים את הזמנותיהם של הלקוחות ומן המדריכים, את רמת השירות המצופה מהם כעובדים של גידן תיירות.

אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי, מהיר, איכותי ומגוון הסיורים שלנו רחב ומתאים לכל סוגי המטיילים, בין אם יחידים ובין אם קבוצות מאורגנות והמדריכים המנוסים שלנו ישמחו ללוות אתכם ולהעניק לכם חוויה ספרדית אולטימטיבית ביותר!

גידן תיירות מספקת בנוסף לסיורים הקבוצתיים השונים, שירות של טיולים פרטיים, בעלות נפרדת משאר הטיולים, בהם ניתן להרכיב את הטיול עפ”י דרישת הלקוחות, גודל הקבוצה ומקומות מועדפים לסיור. נשמח לסייע לכם להרכיב את הטיול ולייעץ לכם על מקומות מתאימים עפ”י רצונכם.

גידן תיירות מקבלת אתכם בברכה ושמחה תמיד לעמוד לרשותכם.

חברת גידן תיירות הינה החברה הראשונה בישראל אשר הביאה את ניחוחות ספרד לארץ והתמחתה בשוק תיירותי זה, אנו מוכרים בשוק הספרדי המקומי ובקשרי התיירות הענפים אשר פיתחנו לאורך השנים, מה שמאפשר לחברה להפיק טיולים וסיורים ייחודיים.

© כל הזכויות שמורות לחברת גידן

Call Now Button